RENTA
Praca Niemcy

Wózek widłowy praca na terenie Niemiec

Chcesz zmienić swoją karierę? Mieć bliżej do pracy? Miłych kolegów? Więcej zarabiać? Bez względu na przyczyny:
RENTA oferuje atrakcyjne miejsca pracy w pełnym i niepełnym wymiarze godzin we wszystkich sektorach dla osób rozpoczynających karierę zawodową, oraz wykwalifikowanych i niewykwalifikowanych pracowników w całych Niemczech.

Dla naszego partnera biznesowego poszukujemy obecnie w agencji pracy tymczasowej
wózek widłowy (m/k) do magazynu w Lampertswalde!

Twoje obowiązki:

- Załadunek i rozładunek wózkiem widłowym
- Kontrola towarów przychodzących i wychodzących
- Organizowanie i planowanue przepływów pracy

Oczekujemy:

- Niezależny i sumienny sposób pracy
- Bezpieczna obsługa wózka widłowego
- Elastyczność i niezależność z wysoką motywacją
- system warstwowy
- gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych

Oferujemy:

- Stałe miejsce pracy
- Dalsze szkolenia i możliwości zdobycia kwalifikacji
- Osobiste wsparcie i porady z naszego oddziału
- Premia zdrowotna do 240 €/rok
- Premia urlopowa i świąteczna

Cieszymy się na nowe wyzwanie i profesjonalne wsparcie podczas fazy wprowadzającej. Z RENTA można oczekiwać wysoce zmotywowanego zespołu i zróżnicowanego środowiska pracy. Jeśli są Państwo zainteresowani, czekamy na Państwa zgłoszenie.

RENTA Personaldienstleistungen GmbH

Großenhainer Str 27
01662 Meißen

Fon. 03521.7540770
Fax. 0170.9951275
E-Mail  meissen@jobprofile.de