Niepubliczne Centrum Kształcenia Zawodowego ,,Ad-Sa
Współpraca z Doradcą Zawodowym - szkolenia, kursy online.

Data publikacji:
13.1.2021
Miejsce Pracy:
Poznań
Branża:
Edukacja / Szkolenia
Stanowisko:
Doradca

Niepubliczne Centrum Kształcenia Zawodowego ,,Ad-Sa" mieszczące się w miejscowości Rogoźno, Wągrowiec, Poznań i okolice poszukuje osoby na stanowisko Doradca Zawodowy.

Zajęcia tylko i wyłącznie w formie online.

Wymagania:

-wykształcenie licencjat/ mgr doradcy zawodowego.

-wysoka kultura osobista,

-kreatywność,

-odpowiedzialność,

-chęć ciągłego samodoskonalenia się,

-umiejętność nawiązywania bliskich serdecznych relacji z kursantami,

-doświadczenie w pracy (minimum rok),

Dodatkowe kwalifikacje mile widziane.

Obowiązki:

-przeprowadzanie zajęć w trybie online,

-sporządzenie programu nauczania dla danego przedmiotu,

-opracowanie materiałów na podstawie programu,

-kontakt z kursantami,-prowadzenie dziennika zajęć,

-stała współpraca z sekretariatem,

-ewidencja ocen i obecności na zajęciach,

-przygotowywanie materiałów zaliczeniowych,

-ocenianie kursantów za danego bloku programowego.

Podstawa zatrudnienia: umowa zlecenie.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: @

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń