Work Service Express

WYKOŃCZENIA - PRACA W BELGII!

Płytkarz - Belgia - darmowe zakwaterowanie - 1900 - 2000 € netto!

Work Service Express jest agencją pracy tymczasowej specjalizującą się w transgranicznej wymianie pracowników. Od 2015 roku firma wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Work Service - jednej z największych firm w branży HR w Europie Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy miejscem, w którym pasja spotyka się z zaangażowaniem, a dialog i wiedza sprzyjają poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań. Agencja pośrednictwa pracy tymczasowej Work Service Express (KRAZ 1116), poszukuje dla swojego zagranicznego klienta na terenie BELGII PŁYTKARZY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca przy budowie domów jednorodzinnych
  • kafelkowanie rożnych powierzchni zgodnie ze sztuką
  • inne prace stanowiskowe

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy budowlanej, w kafelkowaniu/płytkowaniu
  • chęci do pracy oraz gotowość jej rozpoczęcia w najbliższym czasie
  • znajomość języka angielskiego oraz możliwość wyjazdu własnym samochodem będą dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 15.08 euro brutto na godzinę! około 1900-2000 € netto za podstawowy czas pracy
  • polską umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach
  • dodatkowe wynagrodzenie: możliwość wystąpienia nadgodzin
  • program "Polecaj Zarabiaj" za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 30 dni, otrzymujesz nagrodę w wysokości 500 zł
  • płatny urlop wypoczynkowy do wykorzystania lub wypłaty w postaci ekwiwalentu (wypłacany na koniec kontraktu)
  • darmowe zakwaterowanie w dogodnej odległości od miejsca pracy
  • transport do pracy - dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu w wysokości 100 € brutto
  • opiekę profesjonalnego, zaangażowanego, polskojęzycznego Koordynatora
  • opiekę Rzecznika Praw Pracownika
  • kompleksową obsługę przed wyjazdem

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Murckowska 14, 40-265 Katowice, Polska. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: ODO[at]workexpress.pl Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r., Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1116

Rodzaj pracy: Tymczasowa