AAS Recruitment
Poszukujemy kandydatów w obszarze produkcji na zakład przemysłowy zajmujący się produkcją m.in. szyby samochodowych.

Wyższa stawka-stabilna współpraca-produkcja OD ZARAZ-Sosnowiec!

  • Data publikacji:
  • 14.1.2022
  • Miejsce Pracy:
  • Sosnowiec
  • Branża:
  • Produkcja / Przemysł
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Zdobądź doświadczenie w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Lokalizacja: Sosnowiec (strefa ekonomiczna)

Zakres zadań:

  • Przepakowanie szyb samochodowych
  • Sprawdzanie zgodnie z przekazaną instrukcją oraz drobne naprawy komponentów z branży samochodowej
  • Raportowanie wyników wykonanych zadań

Nasza oferta:

  • Parking przy zakładzie
  • Satysfakcjonującą stawkę godzinową od 19,70 do 29,55 zł brutto
  • Dla zainteresowanych możliwość pracy również w weekend
  • Wsparcie Koordynatora
  • Szkolenie stanowiskowe – nie wymagamy doświadczenia zaw.
  • Premia frekwencyjna do 150 zł netto – cenimy twoją obecność w zespole
  • Pracę w systemie 3 zmianowym bądź brygadowym
  • Szybki proces rekrutacji z możliwością podpisania umowy bez wychodzenia z domu
  • Umowa zlecenie z pełnymi składkami ZUS
  • Ubezpieczenie NNW

APLIKUJ bądź zadzwoń pod nr. 664 992 524, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń