HR Invest
Dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ZASTĘPCA KIEROWNIKA PRODUKCJI

  • Data publikacji:
  • 26-03-2019
  • Miejsce Pracy:
  • SKARYSZEWY
  • Stanowisko:
  • Inżynier
Zastępca kierownika produkcji

Miejsce pracy: Skarszewy

Zakres obowiązków (najważniejsze punkty):
  • organizacja i nadzór procesu produkcji;
  • wdrażanie nowych wyrobów do produkcji;
  • rozwiązywanie bieżących problemów w celu zapewnienia wymaganej wydajności oraz jakości wyrobów;
  • ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych;
  • dostosowanie bieżących planów produkcji do zmieniającego się potrzeb;
  • zarządzanie zespołem pracowników produkcji.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne inżynier mechanik;
  • co najmniej 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem pracowników;
  • umiejętność organizacji pracy własnej i podległych pracowników;
  • wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych, oraz organizacyjnych;
  • samodzielność oraz systematyczność w działaniu;
  • zdolności przywódcze;
  • znajomość rysunku technicznego;
  • znajomość programu Autocad;
  • znajomość języka angielskiego.
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie