Stokrotka - Galeria Sukcesja
Wraz z otwarciem nowego sklepu poszukujemy osób na stanowisku

ZASTĘPCA KIEROWNIKA SKLEPU

  • Data publikacji:
  • 23-04-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Łódź
  • Stanowisko:
  • Kierownik Sklepu
Zadania:
  • Będziesz prowadził zmianę i kierował zespołem pracowników
  • Twoim zadaniem będzie praca na sali sprzedaży oraz profesjonalna obsługa klienta
  • Będziesz pomagał kierownikowi w realizacji wyznaczonych celów
  • Zadbasz o pozytywny wizerunek firmy
Jeśli:
  • Jesteś zaangażowany w powierzone obowiązki
  • Rozumiesz, że to praca w systemie zmianowym
  • Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znasz, rozumiesz i lubisz pracę w handlu
  • Masz wykształcenie min. średnie
Oferujemy:
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Szkolenia wdrożeniowe i programy rozwojowe
  • Talony zakupowe na święta

Swoje CV proszę kierować na poniższy adres

rekrutacja.stokrotka@wp.pl