A&A
W związku z rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy osoby na stanowisko:

Zastępca Kierownika Sklepu

  • Data publikacji:
  • 08-09-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Polska, Łódź
  • Stanowisko:
  • Kierownik Sklepu

Dom Jubilerski A&A to łódzka firma z wieloletnią tradycją. Dziś marka A&A to nie tylko sieć prestiżowych salonów oraz piękne wnętrza zabytkowych kamienic. To przede wszystkim najwyższa jakość produktów, które oferujemy oraz fakt, że wiele z nich powstaje wykonane ręcznie w naszej firmowej pracowni.

Misją Domu Jubilerskiego A&A zawsze było i jest zapewnianie Klientom pełnej oferty produktów jubilerskich, a szczególnie tych z „najwyższej półki”, spełniających, a nawet przekraczających wszystkie ich przedmiotowe oczekiwania, dających Im oraz Firmie pełną satysfakcję i zadowolenie, realizowane z dbałością o budowanie szczególnych relacji Klient – Firma i w zgodzie ze standardami marki A&A.

Zakres obowiązków:

- aktywna sprzedaż oraz fachowe doradztwo w zakresie oferowanych produktów

- profesjonalna obsługa Klienta, zgodnie ze standardami firmy

- dbałość o prawidłową ekspozycję towaru i estetyczny wygląd salonu

- prowadzenie dokumentacji oraz raportowanie

- pozostałe zadania zlecone przez Kierownika Salonu

Wymagania:

- min. 3-letnie doświadczenie w sprzedaży/obsłudze Klienta

- min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników

- umiejętność identyfikowania potrzeb i oczekiwań Klientów

- uczciwość, odpowiedzialność i rzetelność

- komunikatywność i wysoka kultura osobista

- samodzielność w działaniu

- zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Mile widziane:

- znajomość oprogramowania ERP Comarch Optima

- znajomość standardów ekspozycji towaru (visual merchandising)

Zapewniamy:

- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę

- pracę w przyjaznym zespole,

- pakiet benefitów pracowniczych grupy A&A,

- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w prestiżowej branży dóbr luksusowych