Manpower

Zastępca Szefa Kuchni - Kucharz zmianowy

  • Data publikacji:
  • 05-04-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Katowice

Miejsce pracy: Wrocław - Brzezina
Numer ref. ZSK/051/MPA

Zadania:

• Samodzielne przygotowywanie dań (głównie kuchni polskiej, ale też z innych zakątków Europy)
• Współpraca przy opracowywaniu nowych receptur
• Koordynowanie pracy współpracowników
• Kontrola stanu zapasów i sporządzanie listy zakupów
• Prowadzenie dokumentacji kuchennej

Wymagania:

• 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomość podstawowych technik gotowania
• Wiedza z zakresu gastronomii potwierdzona wykształceniem kierunkowym o specjalizacji kucharza
• Pozytywna energia i zamiłowanie do gotowania

Oferta:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Elastyczny czas pracy
• Atrakcyjne wynagrodzenie (nawet 3500 zł netto)
• Możliwość rozwoju i wzięcia udziału w szkoleniach
• Premia uznaniowa

Prosimy o aplikowanie przez poniższą stronę internetową:

Prosimy o załączenie klauzuli:

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68, 00-838 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."