KNF Team Sp. z o. o. Sp. J.
Wraz z dynamicznym rozwojem zatrudnimy Asystenta Prawnego.

Zatrudnię Asystenta Prawnego.

  • Data publikacji:
  • 24-08-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań
  • Wynagrodzenie:
  • od 3000 zł
  • Stanowisko:
  • Doradca

Kim jesteśmy?

KNF TEAM Sp. z o.o., Sp. j. współpracuje z najlepszymi w swoim fachu specjalistami zarówno z prawa cywilnego, karnego, państwowego, finansowego, administracyjnego, gospodarczego, jaki i rodzinnego.

Jako KNF TEAM możemy odnosić sukcesy tylko wtedy, gdy nasi Klienci będą świadomi swoich praw i będą aktywnie je egzekwować oraz chronić przed organizacjami, które chcą je w jakikolwiek sposób naruszyć.

Nasza Misja.

Misją firmy jest udzielanie pomocy klientom poszkodowanym przez Banki i T.U. poprzez fachową pomoc prawną oraz edukację, dzięki czemu odzyskują pieniądze, czas i spokój.

Pomagamy naszym klientom odzyskać swoje pieniądze, zachować bezpieczeństwo i płynność finansową oraz uniknąć niepotrzebnych problemów. Dzięki szerokiej palecie usług możemy zaproponować atrakcyjną ścieżkę rozwoju kariery zawodowej.

KNF TEAM poszukuje kandydatów na stanowisko: ASYSTENT PRAWNY

OD IDEALNEGO KANDYDATA OCZEKUJEMY:

  • Minimum średniego wykształcenia.
  • Gotowości do doskonalenia swoich umiejętności zawodowych.
  • Komunikatywności i otwartości na kontakty z ludźmi.
  • Optymizmu, entuzjazmu i zapału do pracy.
  • Wysokiej kultury osobistej.
  • Znajomości pakietu MS Office
  • Mile widziane zainteresowanie tematem ekonomii i prawa.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów i analiza ich potrzeb.
  • Przygotowanie dokumentacji i obsługa systemu CRM.
  • Dbałość o nawiązywanie dobrych relacji z klientami.
  • Proponowanie usług oraz produktów z oferty firmy.
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

CO OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w intensywnie rozwijającej się firmie.
  • Motywacyjny system wynagrodzeń i awansów lub pracy na etacie, możliwość stałej pensji lub prowizji. To Ty o tym decydujesz.
  • Systematyczne szkolenia produktowe i sprzedażowe.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.
  • Doskonałą atmosferę pracy w doświadczonym, ambitnym zespole.
  • Dostęp do profesjonalnego systemu e-learningowego, własna telewizja, wsparcie marketingowe i merytoryczne.
  • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań.

             POSTAW NA SIEBIE, APLIKUJ!