Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko

Zatrudnię kosmetologa! BARDZO DOBRE WARUNKI! UMOWA/ B2B

  • Data publikacji:
  • 26-10-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Jelenia Góra
  • Wynagrodzenie:
  • 3200 - 7000 brutto
  • Stanowisko:
  • Kosmetolog

Salon Piękności MalowaneSpa w Jeleniej Górze zatrudni kosmetologa lub kosmetolożkę na pełny etat lub część etatu. Miejsce pracy: Jelenia Góra, ul Kiepury 51

Zasady zatrudnienia:

  • Umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt b2b (jesteśmy otwarci na różne formy współpracy)
  • Poszukujemy kosmetologa z doświadczeniem lub specjalisty (mid / regular)
  • Dni pracy: dni robocze (poniedziałek - piątek) co druga sobota.
  • Godziny pracy: elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty: miesięczna
  • System wynagrodzeń: stała podstawa + prowizja + premia za wyniki
  • Zarobki UMOWA O PRACĘ 3 200–7 000 zł brutto / mies. KONTRAKT B2B 4 200–8 500 zł netto (+ VAT) / mies.

Twój zakres obowiązków:

  • Precyzyjnie wykonywany manicure i pedicure (klasyczny, hybryda) lub Lifting, laminacja, henna brwi i rzęs lub przedłużanie rzęs
  • Wnikliwa analiza skóry klienta- postawienie diagnozy problemu oraz opracowywanie planu zabiegów i pielęgnacji domowej
  • Wykonywanie zabiegów kosmetologicznych na twarz i ciało
  • Dbałość o miejsce i stanowisko pracy oraz wizerunek salony
  • Otoczenie klientów całkowitą opieką
  • Wykonywanie zabiegów zgodnie z menu zabiegowym i ofertą
  • Aktywna sprzedaż produktów, pakietów i kosmetyków detalicznych

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Kosmetologa
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętności sprzedażowe
  • Chęci rozwoju i szkolenia
  • Komunikatywność i umiejętność pracy z Klientem
  • Zdolności do pracy w zespole

Proszę o zgłoszenia na adres email: malowanespa(a)gmail.com