Mechanik samochodowy Niemcy

Zatrudnię mechanika samochodowego Niemcy

  • Data publikacji:
  • 04-01-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy, okolice Hanoweru
  • Stanowisko:
  • Mechanik Samochodowy

Zatrudnimy mechanika samochodowego do wsparcia naszego warsztatu samochodowego w okolicy Hanoweru.

Oferujemy:

  • Pełen wymiar godzin i pracę od zaraz.
  • Zatrudnienie bez pośrednika.
  • Niemiecką umowa o pracę.
  • Rodzinna firma działająca od 1982r

Zadania:

  • Naprawa i przeglądy samochodów osobowych
  • Bez lakiernictwa i mycia aut!

Wymagania:

  • Komunikatywna, podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie zawodowe związane z mechaniką samochodów osobowych
  • Prawo jazdy kat. B

Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: info@autohausmoeller.com

Ewentualnie kontakt telefoniczny: +49 57213870 (j.niem)

Autohaus Möller GmbH & Co.KG.

Vornhagen 10

31702 Lüdersfeld (region Hanower)