Praca POZNAŃ
Poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. księgowości

Specjalista ds. księgowości

  • Data publikacji:
  • 16-03-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań

Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu zatrudni:

Zakres obowiązków

• dekretacja i księgowanie dokumentów
• kontrola sald należności i zobowiązań
• sporządzanie sprawozdań finansowych
• sporządzanie deklaracji CIT i VAT, sprawozdań do GUS i NBP
• przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne
• umiejętność rozliczania dotacji budżetowych

Poszukiwane kompetencje

• co najmniej trzyletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku księgowym (preferowana szkoła wyższa niepubliczna)
• aktualna wiedza z zakresu ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych
• wykształcenie wyższe związane z obszarem księgowości, finansów lub odpowiednie kursy w tym zakresie
• swobodne posługiwanie się MS Office (Excel, Word)

Oferujemy:

• umowę o pracę w stabilnej, rozwijającej się Uczelni Niepublicznej
• niezbędne narzędzia pracy,
• bardzo dobrą atmosferę,
• możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV.