PZP-personel Sp. z o.o.
PZP - personel Sp. z o.o. w Elblągu zatrudni od zaraz lakierników meblowy

Zatrudnienie w Niemczech od zaraz Lakiernik Meblowy

Data publikacji:
31.10.2019
Miejsce Pracy:
Niemcy, Dolna Saksonia
Branża:
Praca Fizyczna
Stanowisko:
Stolarz

PZP personel Spółka z o.o.  (AMZ – Gruppe)  zatrudni od zaraz na stanowisku

Lakiernik meblarski

Region zatrudnienia: 32052 Herford /Niemcy

Podstawowe obowiązki:

Przygotowanie i malowanie/lakierowanie elementów meblarskich

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:

niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony w AMZ Personal GmbH lub zawartą bezpośrednio z pracodawcą, bardzo atrakcyjne zarobki i płatny urlop, dodatkowo diety i dodatki za zmiany nocne oraz pracę w weekendy i święta

Każdemu zatrudnionemu gwarantujemy:

pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń -, opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych oraz ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny, świadczenie na dzieci, bezpłatne ubranie robocze, zakwaterowanie i pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:

wykształcenie zawodowe kierunkowe (mile widziane) lub doświadczenie na w/w stanowisku, obsługa agregatów lakierniczych,  posiadanie własnego samochodu – w celu zachowania niezależności mobilnej, komunikatywny język niemiecki

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: elblag@pzp-personel.pl

PZP Personel Spółka z o. o.   Tel. +48 55 230 44 41   www.pzp-personel.pl

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń