RENTA
Praca w Dreźnie

Zatrudnimy elektryka w Dreźnie

  • Data publikacji:
  • 09-04-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Elektryk

RENTA Personaldienstleistungen GmbH od ponad 30 lat jest synonimem innowacyjnego i elastycznego zarządzania personelem.

W ponad 20 lokalizacjach na terenie całych Niemiec RENTA jest kompetentnym i niezawodnym partnerem w dziedzinie pracy tymczasowej oraz rekrutacji specjalistów i pomocnikow. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i kontaktów z renomowanymi firmami. Dla renomowanego klienta w Dreźnie i okolicach szukamy zmotywowanego elektryka (m/k) od zaraz!

Twoje obowiązki:
-Instalacja kabla
-Wsparcie dla instalatorów (m/k) we wszystkich rodzajach działalności
-Frezowanie szczelin, wykonywanie przepustów ściennych i zamykanie
-Podłączenie lamp, opraw oświetleniowych i gniazd

Oczekujemy:

-Doswiadczenie w zwodzie

-Zręczność manualna
-Sprawność fizyczna
-Zaangażowany i niezawodny sposób pracy
-Przyjazne usposobienie oraz niemiecki co najmniej poziom B1/2

Oferujemy:
-Wynagrodzenie (zgodnie z obowiązującym układem zbiorowym BZA)
-Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony, wynagrodzenie za czas świąt Bożego Narodzenia i urlop
- Do 30 dni urlopu w roku
- Premia zdrowotna
- Wsparcie pracownikow
- Interesujące zlecenia dla znanych firm

Jezeli jestes zainteresowany nasza oferta pracy wyslic CV pod adres
E-mail: dresden@jobprofile.de