Helper - CPP
Biuro w centrum Warszawy poszukuje studenta/-kę chętnego/chętnej do pracy od zaraz w dziale administracji.

ZATRUDNIMY OSOBĘ DO POMOCY W DZIALE ADMINISTRACJI !!!

  • Data publikacji:
  • 27-05-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa, Wola
  • Wynagrodzenie:
  • 16,75 brutto / 1 h
  • Stanowisko:
  • Pracownik Biurowy

Ofertę kierujemy w szczególności do osób, które są dyspozycyjne ok. 20h tygodniowo bądź więcej (do uzgodnienia).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pomoc w skanowaniu dokumentów
  • drobne prace administracyjne
  • segregowanie oraz archiwizacja dokumentów
  • umiejetność obsługi komputera

PROFIL KANDYDATA:

  • student/-ka, bez konieczności posiadania doświadczenia zawodowego, gdyż liczy się przede wszystkim skrupulatność, dokładność i umiejętność logicznego myślenia
  • komunikatywność i pozytywnie nastawienie do wykonywanych zadań

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • możliwość zaliczenia obowiązujących praktyk studenckich
  • pracę w młodym zespole
  • stawkę godzinową 13,75 zł netto (16,75 brutto)

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesyłanie CV wraz z informacją o dyspozycyjności na adres: praca-administracja@o2.pl

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV odpowiedniej klauzuli dotyczącej danych osobowych.