Zatrudnimy pracownika ochrony do sklepu wielopowierzchniowego

  • Data publikacji:
  • 22-11-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Gdańsk
  • Stanowisko:
  • Ochroniarz / Pracownik Ochrony

HR for BUSINESS sp. z o.o. - będąca częścią grupy kapitałowej IMPEL dla swojego Klienta - poszukuje osób na stanowisko:

Pracownik ochrony - sklep sportowy, wielopowierzchniowy.

Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Szczęśliwa.

Praca od poniedziałku do soboty oraz niedziele handlowe, jednozmianowa: 9:30 - 21:30, wg. grafiku.

Zadania:

- Udaremnienia kradzieżom,

- Patrolowanie sklepu,

- Prowadzenie dokumentacji obiektowej,

- Reagowanie na bieżąco na sytuację w sklepie,

- Asysta przy otwieraniu i zamykaniu sklepu

Wymagania:

- Niekaralność,

- Kultura osobista,

- Rzetelność w wykonywaniu zadań,

- Dobra sprawność fizyczna.

Oferujemy:

- Umowę zlecenie, po okresie próbnym umowę o pracę

- Stawka godzinowa brutto 21,84 zł,

- Możliwość wyrobienia karty Multisport,

- Gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze na 10 - tego każdego miesiąca z umowy o pracę i do 15 - tego każdego miesiąca z umowy zlecenia.

Każdy ma u nas równe szanse, dlatego zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczoną niepełnosprawnością. Każdemu dajemy możliwość rozmowy i podjęcia decyzji o współpracy.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 tel. 727003036, po godz. 16.00 infolinia tel.: 71 711 01 44.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W nadsyłanych aplikacjach prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

 Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50-304, ul. A. Słonimskiego 1.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń