Eco Milan
Senior Project Manager

Zatrudnimy senior project managera

  • Data publikacji:
  • 22-08-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Wynagrodzenie:
  • 3500-7000 PLN
  • Stanowisko:
  • Manager

Jesteśmy firmą zrzeszającą wielobranżowy zespół ekspertów budownictwa. Zatrudnimy senior project managera do pracy przy projektach koncepcyjnych, budowlanych oraz wykonawczych budynków mieszkalnych, biurowych i użyteczności publicznej o zróżnicowanej skali (od 1000m2 do 18 0000m2).

Zakres obowiązków:
- zarządzanie portfolio projektów deweloperskich spółki Eco Milan,
- zarządzanie projektami z sektora zamówień publicznych,
-koordynacja procesów projektowych i formalno-administracyjnych od koncepcji do uzyskania pozwolenia na budowę i użytkowanie,
- przygotowanie budżetów, harmonogramu i koordynacja procesu przetargowego we współpracy z osobami z działu,
- pozyskiwanie podwykonawców oraz przeprowadzanie procesu ofertowego,
- współpraca i utrzymanie relacji z Klientem, podwykonawcami, dostawcami i innymi partnerami biznesowymi,
- odpowiedzialność za terminową dostawę nieruchomości z obowiązującymi pozwoleniami,
-inne prace związane z fazą przedkonstrukcyjną i budowlaną projektu,

Oczekujemy:
- wykształcenia wyższego kierunkowego
- tj. budownictwo, - mile widziane uprawnienia budowlane,
- doświadczenia w prowadzeniu i zarządzaniu projektami w budownictwie miejskim,
- umiejętności zarządzania projektem (kapitał ludzki, budżet),
- kreatywności w rozwiązywaniu zagadnień projektowych oraz logistycznych,
- umiejętności logicznego myślenia, zdolności planistycznych i analitycznych,
- odpowiedzialności, samodzielności i poczucia obowiązku wobec powierzanych zadań,
- dużej komunikatywności i zdolności negocjacyjnych,
- terminowości, dobrej organizacji oraz umiejętności pracy w zespole,

Zapewniamy:
- umowa o współpracę,
- możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
- pracę nad ciekawymi i nieszablonowymi projektami,
- możliwość udziału we wszystkich fazach projektowania i realizacji inwestycji,
- pracę w młodym, kreatywnym zespole,
- przyjazną atmosferę.

W celu zapoznania się z firmą Eco Milan sprawdź stronę: ecomilan.iluna.pl

Wyślij swoje CV na adres: a.cinkowska@ecomilan.pl

Nie zapomnij o zawarciu aktualnej adnotacji dot. RODO Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).