Kancelaria Czerniakowska

ZATRUDNIMY STUDENTKĘ/STUDENTA DO PRACY W DZIALE KSIĘGOWOŚCI

  • Data publikacji:
  • 22-11-2017
  • Miejsce Pracy:
  • WARSZAWA
Studenta zaocznego do wprowadzania dokumentów księgowych

Kancelaria doradztwa gospodarczego, zatrudni pomoc do działu księgowego:

WYMAGANIA:
- status student (tryb niestacjonarny jako warunek konieczny)  – mile widziane będą osoby z kierunków: Ekonomia/Finanse/Rachunkowość;
- znajomość pakietu MS Office

- znajomości oprogramowania Comarch ERP Optima będzie dodatkowym atutem

- odpowiedzialność za wykonywaną pracę;

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- wsparcie dla księgowości (przygotowywanie dokumentów do zaksięgowania, wyjaśnianie niezgodności);
- wprowadzanie dokumentów księgowych;
- inne zadania zlecane przez przełożonego.

OFERUJEMY:
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie;
- możliwość doskonalenia umiejętności.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy: praca@kancelariaczerniakowska.pl