Get Job Sp. z o.o.
Get Job Sp. z o.o. to licencjonowana oraz certyfikowana agencja pracy tymczasowej (KRAZ 18595) świadcząca usługi w zakresie zapewnienia kadry pracowniczej dla klientów na terenie Europy Zachodniej.

ZBIÓR I PIELĘGNACJA OGÓRKÓW SZKLARNIOWYCH

  • Data publikacji:
  • 12-02-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia
  • Stanowisko:
  • Rolnik

Podstawowe zadania:
Pielęgnacja ogórków - obrywanie liści i pędów, podwiązywanie
Zbiór ogórków oraz przygotowanie ich do sprzedaży
Obsługa wózków szklarniowych

Od kandydatów oczekujemy :
• Zaangażowania w powierzone stanowisko
• Mile widziane doświadczenie w pracach na podobnych stanowisku
• Dyspozycyjności na dłuższy okres
• Zaświadczenie lekarskie o zdolności do pracy

OFERUJEMY:
• ATRAKCYJNĄ STAWKĘ GODZINOWĄ
• długoterminowe, stabilne zatrudnienie
• opiekę POLSKIEGO REZYDENTA oraz ZAKWATEROWANIE
• polską umowę o pracę i benefity jej przysługujące (wysokie zarobki netto, ciągłość ubezpieczenia, dodatki i zasiłki)
• bonusy dla pracowników