PZP-personel Sp. z o.o.
Dla naszego klienta poszukujemy Zbrojarzy

Zbrojarz

Nasza firma zajmujemy się  rekrutacją pracowników dla sprawdzonych, niemieckich firm. Świadczymy wysokiej jakości usługi rekrutacyjne, mające zadowolić potencjalnego pracownika i  jego pracodawcę

Dla  naszego klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

ZBROJARZ

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

 Praca w zakładzie prefabrykacji zbrojenia oraz zakładzie produkcji prefabrykatów betonowych

Zakres obowiązków:

-  prace związane z produkcją betonowych elementów prefabrykowanych

-  przygotowanie stali zbrojeniowej (cięcie, gięcie)

-  terminowa realizacja zadań zgodnie z harmonogramem

-  sumienne wykonywanie obowiązków służbowych

Wymagania:

- wykształcenie zawodowe lub średnie

-  umiejętność czytania rysunku

-  umiejętność pracy w zespole

-  mile widziane znajomość prefabrykacji betonowej

-  mile widziana znajomość maszyn zbrojarskich

-  motywacja do pracy i chęć rozwoju

-  mile widziana znajomość branży ogólnobudowlanej

-  mile widziane prawo jazdy kat. C +E

Oferujemy:

-  umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i niemieckim

-  atrakcyjne warunki wynagrodzenia

-  stabilność zatrudnienia i wsparcie zespołu

-  przyuczenie do zawodu, szkolenia i rozwój

-  możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu

-  zakwaterowanie

-  dojazdy

 Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres elblag@pzp-personel.plwww. pzp-personel.pl