Eurogetwork
ZBROJARZ/BETONIARZ

Poszukujemy zmotywowanych, ale przede wszystkim poważnych i godnych zaufania pracowników dla naszego partnera w Niemczech do pracy w zakładach prefabrykacji (ściany, słupy, podciągi). Całe Niemcy

Zadania:

  • składanie form do produkcji prefabrykatów betonowych
  • wylewanie mieszanki betonowej do formy i obróbka betonu

  • obsługa oraz eksploatacja maszyn zbrojarskich (giętarki, nożyce)

  • sprawdzanie betonu (świeżego i stwardniałego)

  • tłoczenie betonu, sprężanie go, nanoszenie na powierzchnię i obróbka zarówno ręczna, jak i za pomocą maszyn

  • Szalowanie, zarówno klasyczne jak i systemowe

  • Instalacja wbudowanych komponentów

  • Zbrojenia

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależnie od umiejętności 12,5 EUR brutto + diety: pon-pt: pon 32 EUR, wtorek/środa/czwartek 40 EUR, piątek 12 EUR || pon-sob: pon 32 EUR, wtorek/środa/czwartek/piątek 40 EUR, sobota 12 EUR
  • zakwaterowanie gwarantuje pracodawca

Wymagania:

  • Oprócz stopnia w wyżej wymienionym zawodzie, odpowiednie doświadczenie zawodowe, najlepiej w dziedzinie konstrukcji betonowych / konstrukcji prefabrykowanych,
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • poważne podejście do pracy
  • chęć wyjazdu za granicę
  • dyspozycyjność

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na contact@eurogetwork.com

Uprzejmie prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości.