RENTA
Praca Niemcy

Zbrojarz Niemcy

Chcesz zmienić swoją karierę zawodową? Chcesz pracować niedaleko swojego miejsca zamieszkania? Chcesz mieć miłych kolegów i więcej zarabiać? Bez względu na przyczyny: RENTA oferuje atrakcyjne miejsca pracy w pełnym i niepełnym wymiarze godzin, dla wszsytkich, którzy rozpoczynają swoją kartierę, ale również dla takich, którzy są wykwalifikowanymi pracownikami i chcą pracować na terenie całych Niemiec.

Dla naszego partnera biznesowego poszukujemy obencie w agencji pracy tymczasowej Zbrojarz  w Cunewalde!

Zadania:

- Produkcja prefabrykatów betonowych
- Oplot żelazny (konstrukcja wzmacniająca)

Oczekujemy:

- Przyjemność w dziedzinie konstrukcji betonowych i/lub oplotów żeliwnych
- Doświadczenie w plecionkarstwie żelaznym
- Bardzo dobra wyobraźnia i myślenie przestrzenne
- Niezależny i sumienny sposób pracy
- Elastyczność i niezależność z wysoką motywacją
- Znajomość języka niemieckiego
- Samochód i prawo jazdy

Oferujemy:
- Niemiecka umowa o pracę na czsa nieokreślony 35h tygodniowo
- Zatrudnienie u dobrze nam znanego klienta
- Wynagrodzenie uzależnione od wyników według stawki BAP BZA
- Premie urlopowe i świąteczne
- Premia zdrowotna do 240 euro rocznie, bez podatku!
- Wsparcie pracowników na miejscu
- Szkolenia

Cieszymy się na nowe wyzwanie i profesjonalne wsparcie podczas wprowadzenia do pracy. Z RENTA można oczekiwać wysoce zmotywowanego zespołu i zróżnicowanego środowiska pracy. Jeśli są Państwo zainteresowani, czekamy na Państwa zgłoszenia!

RENTA Personaldienstleistungen GmbH
Postplatz 5a
02625 Bautzen
Telefon 03591. 32620
Faks. 03591. 326229
E-Mail: bautzen@jobprofile.de