ABC Work

Zbrojarz (prefabrykaty betonowe) – Holandia

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych holenderskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku ZBROJARZ
Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

ZBROJARZ

Miejsce pracy: Maarssen, Holandia

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • zatrudnienie na holenderskich warunkach
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
  • dodatek wakacyjny (vakantiegeld) w wysokości 8% miesięcznego wynagrodzenia brutto
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • zorganizowane dojazdy do pracy
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę polskiego koordynatora
  • pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
  •  indywidualnie ustalany termin wyjazdu
  • premia za polecenie kandydata do pracy

Zakres obowiązków:

  • wytwarzanie koszy zbrojarski które są umieszczane jako zbrojenie w prefabrykatach betonowych takie czynności jak:  przycinania prętow, wyygnianie prętow wiązanie zbrojenia i zszczepianie z pomocą punktowego spawania (może być do tego przyuczony)

Wymagania:

  • Wymagane doświadczenie zawodowe
  • komunikatywna znajomość angielskiego lub niemieckiego
  • Odpowiedzialność, dokładność
  • Motywacja do pracy

Prosimy o wysłanie CV na adres: holandia@abcwork.eu

Więcej aktualnych ofert pracy www.abcwork.eu

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: +48 570 221 444

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz
dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul.
Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym
z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”