Anna
Fundacja Edukacji Informatycznej poszukuje Zdalnych Asystentów/tki Wspieramy zatrudnienie osób z niepełnosprawnościami.

Zdalny Asystent/ka Praca zdalna

  • Data publikacji:
  • 31-08-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Cała Polska
  • Wynagrodzenie:
  • 2800 brutto / miesiąc
  • Stanowisko:
  • Asystent

Fundacja Edukacji Informatycznej wspiera zatrudnienie osób niepełnosprawnych.

Dla   naszego  klienta szukamy osób do innowacyjnego projektu, który świadczy usługi polegające na wspieraniu przedsiębiorców i specjalistów w jak najlepszym zagospodarowaniu ich czasu.

Dzięki nam, mogą oni delegować czasochłonne zadania, aby lepiej wykorzystywać czas, jakim dysponują do rozwoju swojego biznesu, zwiększenia sprzedaży i/lub osiągnięcia work-life balance.

W projekcie na każdą osobę, która zajmuje się koordynacją pracy pozostałych przypada 10 osób odpowiedzialnych za wykonywanie zadań dla klientów.

 Oferta skierowana dla osób z niepełnosprawnościami.

Jeśli jesteś osobą dobrze zorganizowaną, potrafisz działać samodzielnie i masz doświadczenie w koordynowaniu projektami lub byciu liderem - zapraszamy do naszego zespołu.

Nie wahaj się -aplikuj

Oferujemy Ci:

  • pracę w 100% zdalną
  • umowę o pracę
  • pracę w miłej, przyjaznej atmosferze
  • respektowanie przywilejów osoby niepełnosprawnej
  • wynagrodzenie od 2800 do 5600 brutto/miesięcznie (w zależności od kwalifikacji i umiejętności

Twoje obowiązki:

  •  kierowanie projektami
  • posługiwanie się narzędziami takimi jak Asana, Bitrix, Slack czy Jira
  • wspieranie przełożonego w zadaniach
  • dbanie o dobry wizerunek firmy
  • odpowiedzialność za realizację wszystkich
  • obowiązków wynikających z dokumentowania realizacji projektu
  • współpraca z innymi komórkami firmy

Wymagamy od Ciebie:

  • doświadczenie w koordynowaniu działań i byciu project managerem/opiekunem projektów (warunek konieczny)
  • doświadczenie z takimi narzędziami jak Asana, Bitrix, Slack czy Jira (warunek konieczny)
  • znajomości programu Word, Excel, Power Point
  • umiejętność  zrealizowania wielowątkowych zadań samodzielnie
  • komputera i stałego łącza internetowego
  • odpowiedzialności, skrupulatności
  • umiejętności planowania, zarządzania kalendarzem
  • umiejętności kierowania projektami
  • podstawowej lub zaawansowanej znajomości księgowości

Aplikowaać należy przez link:  https://apply.rekruteo.com/hqrSYruTdQWzgyqgVfoZcqC4G2_UksSS#!/app/application/hqrSYruTdQWzgyqgVfoZcqC4G2_UksSS

Uprzejmie informujmy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy!