Nasi Partnerzy

https://pl.jooble.org/ - Jooble jest stroną, stworzoną z jedynym celem: pomóc ludziom znaleźć godną pracę. Strona Jooble działa w kilkudziesięciu krajach na świecie, a w Polsce codziennie portal odwiedza około 120 tys. użytkowników. Na Jooble znajdują się wszystkie oferty pracy dostępne na rynku pracy. Postaraliśmy się stworzyć Jooble takim, aby portal maksymalnie oszczędzał czas i starania ludzi: żeby wpisując jedno zapytanie, mogli oni znaleźć pracę, pasującą w 100 procent ich wymaganiom.

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej, notowanej na giełdzie w Londynie, grupy Hays plc i największej na świecie firmy zajmującej się rekrutacją specjalistyczną. Grupa Hays posiada 380 biur w 27 krajach w których łącznie pracuje ok. 8 300 specjalistów. Hays jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.

Firma JOBS.PL SA powstała w marcu 1998 roku jako pierwszy w Polsce i Europie Środkowej Internetowy Serwis Pracy. Nasze główne biuro znajduje się w Warszawie przy Alei KEN 36A, posiadamy także biuro regionalne w Katowicach, specjalizujące się w poszukiwaniu kandydatów do pracy w krajach Unii Europejskiej.

"Sedlak & Sedlak jest najstarszą polską firmą z branży doradztwa personalnego. To my byliśmy pionierami wdrażając w Polsce standardy zarządzania kapitałem ludzkim. To my w 1991 roku zainicjowaliśmy powstanie popularnej serii wydawniczej "Biblioteka Menedżera". To my w 1997 roku jako pierwsza polska firma w oparciu o własną metodologię wydaliśmy raport na temat wynagrodzeń. To my jako pierwsi w 2002 roku uruchomiliśmy w Polsce tematyczny portal poświęcony wynagrodzeniom. To my w 2008 roku stworzyliśmy pierwszy polski portal w całości poświęcony problematyce rynku pracy."

Założony w 1982 r., Grafton Recruitment jest światowej klasy firmą rekrutacyjną, która obecnie posiada 70 oddziałów w 17 krajach.
Obecnie oferujemy zatrudnienie stałe, tymczasowe oraz outsourcing. Skompletowaliśmy imponującą drużynę specjalistów HR i konsultantów, którzy mogą pochwalić się doświadczeniem w następujących dziedzinach: sprzedaż i marketing, służba zdrowia, finanse i księgowość, HR, prawo i administracja oraz IT, telekomunikacja, produkcja i budownictwo.
Posiadamy 6 oddziałów w: Warszawie (Grafton General i Grafton Technologies), Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i Katowicach.

Koncepcja jest licencjonowaną Agencja Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie w kraju i za granicą. Oferujemy kompleksową obsługę oraz indywidualnie dopasowane oferty pracy. Dzięki fachowej obsłudze naszych pracowników, wsparciu i nienagannej organizacji pracy nasze biuro wciąż poszerza grono zadowolonych klientów oraz partnerów zagranicznych. Wszystko to przyczynia się do owocnej i efektywnej współpracy, czego wynikiem jest tylko sprawdzone, legalne i bezpieczne zatrudnienie. Od ponad 10 lat zajmujemy się również organizowaniem wyjazdów edukacyjnych w ramach międzynarodowego programu Au-Pair, czyli praca połączona z nauką języków obcych za granicą.

Michael Page International jest wiodącą agencją doradztwa rekrutacyjnego specjalizującą się w rekrutacji na stanowiska stałe, tymczasowe i projektowe w imieniu czołowych pracodawców. Grupa prowadzi działalność za pośrednictwem 156 biur w 32 krajach na całym świecie i od kwietnia 2001 jest notowany na London Stock Exchange. Ponad 35 lat od założenia w Londynie w 1976 roku, doświadczenie Michael Page International w specjalistycznej rekrutacji i selekcji jest uznawane i cenione przez klientów i kandydatów na całym świecie. Michael Page prowadzi rekrutację w ramach dywizji: Banking & Financial Services, Manufacturing & Supply Chain, Finance & Accounting, Information Technology, Property & Construction, Tax & Legal, Sales & Marketing.

Page Personnel jest jedną z wiodących agencji doradztwa personalnego, prowadzącą projekty rekrutacyjne na czas określony (pracownicy tymczasowi, leasing pracowniczy) i czas nieokreślony. Firma specjalizuje się w rekrutacjach rozpoczynających się od szczebla entry level do poziomu specjalistów. Page Personnel prowadzi rekrutacje w ramach czterech dywizji: Finance & Accounting, Banking & Financial Services, Assistants & Office Support, Sales & Marketing.

Znajdź pracę szybko i skutecznie! Renego to serwis agregujący oferty pracy z całego świata, dzięki czemu oszczędzacie Państwo czas i nerwy. Portal praca.renego.pl to prostota, funkcjonalność i skuteczność!

Osclass.com to pierwszy darmowy system rekrutacji pracowników dostępny za darmo dla firm i organizacji. Tysiące firm na całym świecie używa darmowego systemu rekrutacji Osclass.com, dostępnego w 100% online. Ułatwia zarządzanie otrzymanymi kandydaturami oraz lepszą organizację pracy bez dodatkowych kosztów. Dzięki przyjaznemu panelowi użytkownika, każdy może bez problemu zarządzać aplikacją. Osclass to najprostszy sposób na znalezienie i zatrudnienie najlepszych profesjonalistów do Twojego zespołu. Najnowsze rozwiązanie w sektorze zarządzania kadrami jest dostępne całkowicie w polskiej wersji językowej.

Oferujemy usługi zakresu Doradztwa w karierze dla managerów i specjalistów z różnych branż. Nasi doradcy to osoby z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w korporacjach rekrutacyjnych. Chętnie podzielimy się z Państwem naszą wiedzą i umiejętnościami. Proponujemy wiele narzędzi z obszaru doradztwa w karierze, które pomagają skuteczniej poruszać się po trudnym rynku rekrutacyjnym, m.in.: Przygotowanie Profesjonalnego CV i LM w różnych językach, konsultacje dotyczące rozwoju kariery, testy kompetencyjne, audyt kariery i wiele innych. Zapraszamy.