Talent Partners

Elektromechanik

  • Data publikacji:
  • 13-05-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Orzesze
  • Stanowisko:
  • Elektromechanik

Dla naszego Klienta - stabilnej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z siedzibą w Orzeszu, w związku z dynamicznym rozwojem zakładu produkcyjnego - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Orzesze

Najważniejsze obowiązki:

  • usuwanie awarii, wykonywanie napraw i modernizacji instalacji elektrycznych,
  • dbanie o dobry stan techniczny maszyn,
  • wykonywanie przeglądów i konserwacji oraz przeglądów instalacji elektrycznych,
  • dbanie o dokumentację techniczną,
  • dbanie o stan magazynowy części,
  • udział w nowych uruchomieniach maszyn.

Wymagania:

  • wykształcenie o profilu technicznym - min. zawodowe,
  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia G1E,
  • wiedza z zakresu budowy maszyn, hydrauliki i pneumatyki,
  • znajomość urządzeń elektrycznych oraz umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • znajomość podstawowych zasad TPM,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz rysunku technicznego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • bardzo dobre warunki pracy,
  • bardzo dobre wynagrodzenie,
  • wdrożeniowe na stanowisko pracy wraz z pracownikiem zespołu,
  • stałe podnoszenie kwalifikacji, szkolenia i uprawnienia zewnętrzne,
  • pakiet świadczeń socjalnych.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń