Ogłoszenie zostało usunięte
Niemiecka firma budowlana zajmująca się pracami ziemnymi, instalacjami elektrycznymi oraz rozbiórkami zatrudni na stanowisko:

Operator koparki/Operator maszyn budowlanych

  • Data publikacji:
  • 14-05-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy, Diepenau
  • Wynagrodzenie:
  • 13850-18000 zł/ miesiąc
  • Stanowisko:
  • Operator Maszyn

Miejsce pracy: Diepenau (Dolna Saksonia)

Stawka: 17-21 euro/h

Zadania:

  • Układanie kabli NN i SN dla energii odnawialnej i fotowoltaicznej,
  • Prace ziemne, wykopy i przekopy (praca fizyczna),
  • Obsługa koparek, minikoparek, ładowarek kołowych i gąsiennicowych.

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Prawo jazdy B+E (wymóg konieczny),
  • Doświadczenie w pracy jako operator koparki lub operator maszyn budowlanych,

Mile widziane prawo jazdy kat. C+E oraz znajomość języka angielskiego.

Gwarantujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę,
  • 190-200 godzin do wyrobienia miesięcznie (więcej dla chętnych)
  • Umowę na czas nieokreślony,
  • Zatrudnienie od zaraz na stałe,
  • Płatne 30 dni urlopu w ciągu roku,
  • Kindergeld i niemieckie świadczenia pracownicze.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „OPERATOR” – oddzwonię!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń