GRAFTON RECRUITMENT POLSKA SP. Z O.O.

AR Accountant z j. francuskim

  • Data publikacji:
  • 25-05-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Łódź
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy poszukujemy kandydatów chcących rozwijać się na stanowisku: Księgowego/ej ds. należności z j. francuskim.

Zakres obowiązków:
  • kontrola terminowości oraz zgodności dokonywanych płatności dla dostawców,
  • monitorowanie poprawności danych finansowych w podległym obszarze,
  • uzgadnianie kont (weryfikacja faktur, wprowadzanie danych do systemu),
  • rozwiązywanie oraz raportowanie wszelkich niezgodności w fakturach,
  • kontakt z dostawcami w celu uzgadniania poprawności danych,
  • udział w zamknięciu miesiąca/roku,
  • raportowanie.

Wymagania:

  • min. rok doświadczenia w dziale księgowym firmy,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego - warunek konieczny
  • wykształcenie wyższe w zakresie księgowości/finansów/ekonomii.
  • Znajomość systemu SAP
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Otwartość na pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku

Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa,
  • szkolenia.

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.