GRAFTON RECRUITMENT POLSKA SP. Z O.O.

AR with French

  • Data publikacji:
  • 26-05-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań
Dla naszego Klienta, centrum usług wspólnych, poszukujemy kandydatów na stanowisko: AR Accountant with French

Zadania:
  • Rozpatrywanie i analiza zapytań rachunkowo-finansowych według procedur i standardów firmy;
  • Weryfikacja, kontrola i księgowanie dokumentów finansowych;
  • Wprowadzanie danych finansowych do systemu SAP;
  • Sporządzanie raportów i udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych;
  • Terminowe i prawidłowe wykonywanie płatności i rozliczeń
  • Stały kontakt z innymi oddziałami i klientem zagranicznym.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane o profilu finansowym (np. Ekonomia, Finanse i Rachunkowość, Podatki);
  • Dodatkowym atutem kandydata będą posiadane certyfikaty zawodowe
  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w księgowości
  • Min. dobra znajomość języka francuskiego oraz języka angielskiego;
  • Mile widziana znajomość systemu SAP
  • Komunikatywność i zaangażowanie
  • Mile widziane doświadczenie w firmie międzynarodowej bądź w Shared Service Center

Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
  • Umowa o pracę;
  • Atrakcyjne zarobki;
  • Szkolenia;
  • Doskonała atmosfera pracy;
  • Dodatkowe benefity w postaci karty multisport oraz karty medycznej.

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.