Aterima

Automatyk

  • Data publikacji:
  • 19-10-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Łódź

Jesteśmy agencją zatrudnienia z siedzibą w Krakowie. Działamy w całej Polsce, zawsze etycznie i zgodnie z zasadami. Zamiast szukać dróg na skróty, stawiamy na odpowiedzialność. Zgłoś się do nas - mamy dla Ciebie pracę!

Automatyk

Miejsce pracy: Łódź

Nr referencyjny: AU/LO/16

Zadania:

  • Obsługa i utrzymywanie prawidłowego stanu technicznego maszyn i urządzeń
  • Diagnozowanie oraz naprawa usterek z zakresu automatyki, elektryki i pokrewnych.
  • Wykonywanie okresowych przeglądów i konserwacji urządzeń.
  •  Usuwanie awarii i wykonywanie napraw na urządzeniach.
  • Poszukiwanie potencjalnych możliwości usprawniania i optymalizacji pracy obsługiwanych urządzeń.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie o specjalności automatyka, elektryka lub pokrewne
  • Minimum roczne doświadczenie
  • Znajomość zagadnień z zakresu programowania sterowników PLC
  • Uprawnienia SEP do 1kV lub wyższe
  • Znajomość zagadnień związanych ze sterowaniem obrabiarek sterowanych numerycznie
  • Mile widziana znajomość systemów programowania sterowników Backhoff
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Dobra znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Możliwość długotrwałej współpracy
  • Możliwość rozwoju

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@aterima.pl

 w temacie wpisując nr referencyjny oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"