Poszukujemy doświadczonego Cieśli prowadzącego.

Cieśla prowadzący – Niemcy

  • Data publikacji:
  • 29-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Cieśla

Cieśla prowadzący

Grupa590 to polska firma rekrutacyjna działająca na terenie całego kraju. Główna siedziba naszej agencji znajduje się w Rzeszowie. Dla naszego Partnera, zajmującego się robotami w zakresie dróg i nawierzchni, budową budynków mieszkalnych, biurowych oraz użyteczności publicznej, a także wykonywaniem konstrukcji tuneli i mostów poszukujemy Cieśli prowadzącego.

Otrzymasz:

  • Zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę (bezpośrednio u naszego klienta)
  • Zakwaterowanie i dojazd na projekt, za które nie płacisz
  • Ubezpieczenie na życie
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

Zakres obowiązków:

  • montaż szalunków,
  • praca z rysunkiem technicznym,
  • koordynowanie pracy grupy cieśli,
  • kontakt z niemieckim nadzorem na budowie.

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat. B.;
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • niemiecki na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność czytania rysunku technicznego

Agencja zatrudnienia numer wpisu do rejestru 27782.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń