Dołącz do naszego zespołu! Praca od zaraz!

Cieśla szalunkowy – Umowa o pracę

Cieśla szalunkowy - Dołącz do naszego zespołu! Praca od zaraz!

Jeśli posiadasz doświadczenie jako monter szalunkowy lub pokrewne oraz prawo jazdy kat. B, to mamy dla Ciebie doskonałą okazję!

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do soboty
  • Szybki proces rekrutacji
  • Zakwaterowanie na koszt pracodawcy

Twój zakres obowiązków będzie obejmował:

  • Montaż szalunków - będziesz odpowiedzialny za profesjonalny montaż.
  • Praca z rysunkiem technicznym - będziesz dbał o poprawny montaż
  • Inne prace budowlane

Możesz się ze mną skontaktować na 2 sposoby:

E-mail: k.przybylska@grupa590.pl

Numer telefonu: 512 454 590

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń