Comarch S.A

Copywriter

  • Data publikacji:
  • 03-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Kraków
  • Stanowisko:
  • Copywriter

Pisanie to Twoja pasja? Chcesz sprawdzić się w branży IT lub kontynuować swoją przygodę z nią?

Do zespołu marketingu poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Copywritera, która będzie tworzyć oryginalne i wysokiej jakości treści w języku angielskim i polskim. Artykuły na bloga, treści na strony produktowe, notatki prasowe, scenariusze animacji video, artykuły do prasy branżowej oraz krótsze treści do social media - to przykładowe treści za jakie będziesz odpowiadać. Jeśli lubisz pisać, pracujesz terminowo i rzetelnie, a do tego sprawnie działasz zespołowo i myślisz nieszablonowo, to zaaplikuj do nas już dzisiaj.

Czeka na Ciebie świetny zespół oraz pełna wyzwań praca w międzynarodowym środowisku.

PROFIL PRACOWNIKA
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Lekkie pióro – doświadczenie w pisaniu angażujących oraz atrakcyjnych stylistycznie i merytorycznie treści
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz nastawienie na realizację celu
  • Umiejętność:
    • redagowania i korekty tekstów w języku polskim i angielskim
    • wyszukiwania specjalistycznych informacji w Internecie
    • tworzenia i optymalizacji treści w oparciu o zasady SEO, dobór słów kluczowych i odpowiednie formatowanie tekstu
  • Mile widziane doświadczenie w branży technologicznej
TWOJE ZADANIA
  • Tworzenie treści marketingowych, takich jak notki prasowe, opisy produktowe, artykuły na bloga i posty na social media, case studies, treści na strony internetowe, raporty branżowe, treści do folderów, ulotek i eBooków, jak również scenariusze animacji czy filmów video
  • Korekta i redakcja treści przygotowanych przez inne osoby z działu marketingu i działów współpracujących (np. product management) oraz prezentacji multimedialnych
  • Współpraca z działem marketingu w zakresie optymalizacji treści na stronach internetowych
  • Współpraca z grafikami w celu tworzenia wizualizacji do tworzonych tekstów
DLA CIEBIE
  • Elastyczne godziny pracy w modelu pracy hybrydowej (po okresie wdrożenia 3 dni z biura, 2 dni zdalnie)
  • Udział w ciekawych projektach marketingowych
  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Praca, która umożliwia codzienny kontakt z językiem angielskim, w młodym, ale doświadczonym zespole, nastawionym na dzielenie się wiedzą
  • Szkolenia i konferencje dla rozwoju pracowników
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka
  • Kameralne, kilkuosobowe pokoje, brak gorących biurek
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking