Nawiążemy współpracę z dekarzami ze znajomością języka angielskiego/niemieckiego/niderlandzkiego . Osoba taka będzie odpowiedzialna za wykonanie konstrukcji dachowych, konstrukcji ścian zewnętrznych. Praca na terenie Belgii.

Dekarz - Belgia

Miejsce pracy: Kieldrecht, Belgia

Opis stanowiska:

montaż pokryć dachowych (dachówka ceramiczna, łupek, papa)
mocowanie wykończeń dachowych
montaż wykończeń metalowych, rynien itp.
prace dekarskie

Oferujemy:

legalną współpracę w oparciu o umowę o podwykonawstwo
atrakcyjne wynagrodzenie
regularne opłaty faktur
bonusy za polecenie fachowca
możliwość skorzystania z naszego zakwaterowania w pobliżu projektu
pomoc w formalnościach przy zakładaniu działalności gospodarczej i zdobyciem zaświadczeń

Wymagania:

doświadczenie na danym stanowisku
umiejętność czytania rysunku technicznego
dyspozycyjność do współpracy na terenie Belgii,
mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
prowadzenie lub gotowość do założenia działalności gospodarczej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV kornel.owsiejewicz@regess.eu lub kontakt telefoniczny +48 513 491 308.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń