Dyrektor Sprzedaży (tektura, papier)

  • Data publikacji:
  • 26-02-2024
  • woj. podkarpackie, małopolskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie
  • Stanowisko:
  • Przedstawiciel Handlowy

Dzień dobry,
prowadzę projekt rekrutacyjny który może okazać się interesujący, poniżej szczegóły.

Obecnie dla naszego klienta - producenta papieru oraz tektury, poszukujemy osoby na stanowisko:

Dyrektor sprzedaży (tektura, papier)
Lokazlizacja: południe Polski

Opis stanowiska:
 Sprzedaż papieru i tektury do producentów opakowań oraz drukarni;
 Rozwój i utrzymanie relacji z kluczowymi klientami;
 Koordynacja działań związanych z zapewnieniem jakości produktu zgodnie z wymaganiami klienta oraz monitorowanie
realizacji zamówień produkcyjnych;
 Regularna analiza możliwości rynku i trendów rynkowych oraz podejmowanie działań na rzecz jego rozwoju;
 Monitorowanie rynku i pozyskiwanie wiedzy na temat działań konkurencji;
 Otwieranie nowych rynków i pozyskiwanie nowych klientów
 Współpraca z działem finansowym w zakresie pozyskiwania danych finansowych oraz współpraca z innymi działami
firmy;
Wymagania:
 Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale sprzedaży, znajomość rynku opakowań tekturowych;
 Znajomość języka angielskiego;
 Zdolności przywódcze i umiejętność efektywnego zarządzania zespołem;
 Doskonałe umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne;
 Gotowość do podróży służbowych.
 Inicjatywa, samodzielność oraz kreatywne podejście do rozwiązywania problemów;
 Umiejętność planowania i realizacji strategii sprzedażowej,
Oferujemy:
 Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
 Stałe wynagrodzenie wzbogacone o premię uzależnioną od osiąganych wyników i realizacji zadań;
 Możliwość rozwoju zawodowego i prowadzenia własnych projektów;

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń