Aflofarm Farmacja Polska
Poszukujemy osoby na stanowisko

Elektromechanik Wewnętrzny

  • Data publikacji:
  • 01-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Pabianice
  • Wynagrodzenie:
  • 7654321
  • Stanowisko:
  • Elektromechanik

TWÓJ ZAKRES ZADAŃ:

  • · zapewnienie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych i około-produkcyjnych
  • · przezbrajanie oraz regulacja linii produkcyjnych
  • · naprawy bieżące i planowane
  • · konserwacje urządzeń produkcyjnych i zaplecza technicznego
  • · obsługa wytwornic pary, sprężarkowni oraz instalacji wentylacyjno - klimatyzacyjnej
  • · naprawy, przeglądy, konserwacje maszyn i urządzeń zaplecza technicznego zakładu
  • · sprawdzanie przyczyn powstawania awarii oraz ich usuwanie
  • · serwisowanie instalacji sanitarnej
  • · dbanie o efektywność energetyczną zakładu

NASZE WYMAGANIA:

  • · wykształcenie min średnie: techniczne
  • · umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • · umiejętność korzystania z podstawowych narzędzi warsztatowych ręcznych (m.in. wiertarki, szlifierki, miernik elektryczny)
  • · doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane
  • · znajomość zasad GxP - mile widziane
  • · uprawnienia SEP grupa 1,2,3 - mile widziane
  • · gotowość do podjęcia pracy 3 zmianowej

OSOBIE ZATRUDNIONEJ OFERUJEMY:

  • · pracę w jednej z największych firm farmaceutycznych w Polsce
  • · umowę o pracę – to u nas standard
  • · zadbamy o Twoją formę – karta sportowa Medicover Sport oraz sekcje sportowe
  • · zadbamy o Twoje zdrowie – prywatna opieka medyczna
  • · zadbamy o Twój posiłek – karta Lunch Pass Sodexo
  • · zadbamy o Ciebie – dostarczając co wtorek świeże owoce
  • · zadbamy o Twój odpoczynek– zrefundujemy część kosztów za wakacje
  • · zadbamy o Twój rozwój - dostęp do platformy do nauki języka angielskiego
  • · zadbamy o Twoje bezpieczeństwo - ubezpieczenie na życie

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń