Ward Personnel

Elektryk

  • Data publikacji:
  • 16-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Irlandia
  • Wynagrodzenie:
  • 14000 - 16000 /netto PLN na Miesiac
  • Stanowisko:
  • Elektryk

Elektryk warsztatowy - Irlandia Miejsce pracy: Cork

Opis stanowiska:

 Praca przy uzbrajaniu klimatyzatorów przemysłowych

 Montowanie przekaźników, sterowników, bezpieczników

 Układanie kabli w korytkach

Wymagania:

 Umiejętność czytania schematów

 Dobra znajomość języka angielskiego

 Dbałość o jakość wykonywanej pracy

 Doświadczenie min. 2 lata

Oferujemy:

 €22 na godzine

 Płatne nadgodziny po 39h - 150%

 Odbiór z lotniska, pomoc w zakwaterowaniu (pojedyncze pokoje) oraz we wszystkich sprawach administracyjnych, Cotygodniowe wypłaty, irlandzką umowę z pełnymi świadczeniami

 Stałą pracę pod dachem w nowoczesnym warsztacie

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń