KLAVER Sp. z o.o.
Elektryk/ Elektronik/ Mechatronik pojazdów samochodowych – praca w Niemczech

  • Data publikacji:
  • 15-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Bawaria
  • Stanowisko:
  • Elektryk

Posiadasz doświadczenie w pracy jako Elektryk/ Elektronik/ Mechatronik pojazdów samochodowych?  Posiadasz prawo jazdy i własny samochód?

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Bayereuth Bawaria

Oferujemy:

  • praca na 1 zmianę w godzinach 06.30-15.30
  • niemiecką umowę na czas nieokreślony
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zwrot kosztów pierwszego przejazdu do Niemiec
  • dodatek świąteczny i urlopowy

Wymagania:

  • wymagane kilkuletnia doświadczenie
  • dyplom oraz aktualny SEP mile widziany, ale nie jest to warunek konieczny
  • wymagane prawo jazdy i samochód na dojazd do
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min.A2/B1)

Zakres obowiązków:

  • instalacja elektryczne w kamperach

Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń do nas!

Dominika +48 570 901 033

Kamila +48 570 901 414

Daria +48 577 901 944

Wiktoria +48 570 901 913

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń