BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.
Dla jednego z naszych Klientów, firmy zlokalizowanej w okolicach Kopenhagi, który zajmuje się automatyką oraz systemami sterowania dla ciepłownictwa poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Elektryk/Serwisant

  • Data publikacji:
  • 04-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Dania, Kopenhaga, 2300
  • Stanowisko:
  • Elektryk

BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. (Agencja Zatrudnienia nr 5437) jest agencją rekrutacyjną zlokalizowaną w Szczecinie i jest częścią Bluecollar A/S Group z Odense w Danii. Jako część BlueCollar A/S działamy z sukcesami na rynku duńskim od ponad 10 lat. Naszym duńskim klientom zapewniamy najlepszych pracowników, a naszym pracownikom oferujemy tylko legalne, sprawdzone i stabilne miejsca pracy na terenie całej Danii.

Aplikuj i dowiedz się więcej – ta praca czeka na Ciebie.

Zakres obowiązków:

  • Budowa tras kablowych - przeciąganie kabli
  • Montaż prowadnic, komponentów oraz okablowanie
  • Praca z przepustnicami VAV i czujnikami pokojowymi
  • Rozwiązywanie zadań w ramach automatyki budynkowej u klientów prywatnych i w dużych firmach
  • Kontakt z klientem
  • Dokonywanie przeglądów technicznych, bieżących konserwacji, napraw
  • Praca według schematów elektrycznych.

Wymagamy:

  • Wykształcenie kierunkowe elektryk/technik elektryk/ technik automatyk (tytuł zawodowy)
  • Minimum 5-7 lat doświadczenia w pracy elektryka
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w miejscu pracy min. B1/B2
  • Mile widziana dobra znajomość automatyki budynkowej: automatyczne ogrzewanie, wentylacje
  • Podstawowa znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność efektywnego planowania i organizacji pracy własnej
  • Elastyczność oraz zachowanie wysokiej jakości wykonywanych prac.

Oferujemy:

  • Ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy (obywatele UE) oraz składki emerytalne
  • Gwarantowane takie samo wynagrodzenie i wszystkie warunki, jakie mają pracownicy zatrudnieni bezpośrednio w firmie duńskiej
  • Atrakcyjną stawkę godzinową
  • Przed pierwszą wypłatą gwarantujemy zaliczki w wysokości 1000 dkk/tydzień - pierwsza zaliczka po pełnym przepracowanym tygodniu
  • Wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie
  • Możliwość nadgodzin dodatkowo płatnych
  • Gwarantowane Feriepenge – pieniądze wakacyjne (12,5%) oraz dodatki świąteczne
  • Organizację kwestii formalnych - karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny (CPR – odpowiednik naszego numeru PESEL)
  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów i numer alarmowy dostępny 24h/7
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania i transportu na terenie Danii
  • Możliwość długotrwałej współpracy.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:

Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem danych osobowych jest firma BlueCollar A/S z siedzibą w Danii, Agerhatten 27 B, indg.4, st. 5220 Odense SØ, Pełna informacja Administratora - link: www.bluecollar.dk BlueCollar JobSupply Sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie 70- 952, ul. Energetyków 3/4, tel. kontaktowy: +48 91 434 21 46,  jest podmiotem przetwarzającym dane osobowe w imieniu BlueCollar A/S.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych w formularzu aplikacji i/lub CV, w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych dla firmy BlueCollar A/S.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail i numeru telefonu, zgodnie z przepisami ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w celu otrzymywania informacji marketingowych o nowych ofertach pracy.