Junior E-Commerce Specialist w Firmie E-Trade Nexus

  • Data publikacji:
  • 15-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań
  • Wynagrodzenie:
  • 5000
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. E-commerce

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą e-commerce, specjalizującą się w sprzedaży na platformach Allegro i Amazon. Poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko Junior E-Commerce Specjalisty, która chciałaby dołączyć do naszego zespołu i rozwijać się w branży e-commerce.

Zakres Obowiązków:

  • Współpraca z zespołem ds. sprzedaży w celu opracowywania strategii marketingowych i promocyjnych.
  • Monitorowanie i optymalizacja działań sprzedażowych na platformach Allegro i Amazon.
  • Tworzenie i zarządzanie treściami produktowymi, w tym opisami, zdjęciami i recenzjami.
  • Analiza danych sprzedażowych i tworzenie raportów dotyczących wyników sprzedaży.
  • Współpraca z dostawcami w celu zapewnienia terminowej dostawy produktów i utrzymania odpowiedniej jakości.
  • Utrzymywanie wysokiego poziomu obsługi klienta i rozwiązywanie ewentualnych problemów z zamówieniami.
  • Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z marketingiem, zarządzaniem, e-commerce).
  • Zainteresowanie branżą e-commerce oraz chęć nauki i rozwoju w tym obszarze.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i interpretacji danych.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.
  • Znajomość obsługi platform e-commerce (preferowane Allegro i Amazon, ale nie wymagane).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.
  • Co Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się branży e-commerce.
  • Pracę w młodym i kreatywnym zespole, gdzie doceniamy innowacyjne pomysły i inicjatywę.
  • Szkolenia i wsparcie w zdobywaniu nowych umiejętności.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej w częściowym wymiarze czasu.
  • Pakiet benefitów obejmujący prywatną opiekę medyczną, kartę sportową i inne dodatkowe korzyści.
  • Jeśli jesteś osobą z pasją do e-commerce, chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku pracy i spełniasz nasze wymagania, czekamy na Twoje zgłoszenie! Dołącz do naszego zespołu i razem będziemy budować sukces firmy E-Trade Nexus na rynku e-commerce!

    Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

    • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
    • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
    • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
    • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń