Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierowca

  • Data publikacji:
  • 25-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Międzyrzecz
  • Wynagrodzenie:
  • 4500 brutto
  • Stanowisko:
  • Kierowca

Opis stanowiska:

- Odwożenie i przywożenie pracowników ( trasa od Międzyrzecza do punktu docelowego ok 17 km)

- Okazjonalny przewóz pracowników do Gorzowa lub Skwierzyny

- Praca naszych pracowników odbywa się w systemie 4 brygadowym , 3 zmiany , również weekendy

Wymagania:

- Prawo jazdy kategorii B min.3 lata

- Brak konieczności posiadania doświadczenia

- Gotowość do pracy zmianowej, w weekendy i w nocy

- Dyspozycyjność

Oferujemy:

- Wynagrodzenie od 4500 zł miesięcznie brutto

- Praca stała na umowę zlecenie

- Bus 8 osobowy , stan bardzo dobry

- Przyjazny i wspierający zespół

- Możliwe negocjowanie stawki po 3 miesiącach

- Między zmianami kierowca ma czas wolny , okazjonalnie pozostaje do dyspozycji koordynatora.

PRACA OD CZERWCA 2024

Aby aplikować, prosimy o przesłanie CV na podany email adres : @

Kontakt telefoniczny w godzinach od 08:00 do 16:00

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń