Dołącz do naszej ponad 100-letniej firmy jako kierowca C+E! Oferujemy stabilne zatrudnienie na stanowisko:

Kierowca międzynarodowy C+E

  • Data publikacji:
  • 20-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Szczecin, Oldenzaal (Holandia)
  • Wynagrodzenie:
  • 12000-20000 zł brutto/miesięcznie
  • Stanowisko:
  • Kierowca CE

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E, kod 95
  • doświadczenie w jeździe na kat. C+E (minimum rok na plandece)
  • karta kierowcy
  • aktualne orzeczenie psychologiczne
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Warunki pracy:

  • system pracy 3/1 z możliwością elastycznego porozkładania tygodni pracy (np. ze względu na sprawy rodzinne)
  • trasy międzynarodowe (Europa Zachodnia)
  • transport bezpośredni z domu do bazy i z powrotem (na terenie całej PL)
  • stabilne zatrudnienie w ponad 100-letniej firmie na polską umowę o pracę
  • gratyfikacje finansowe, np. za przepracowane lata (dodatek stażowy, polecenia innych kierowców i inne
  • dofinansowanie kursu ADR
  • nowoczesna flota (max. 3 letnie wysokokabinowe DAF-y)
  • nowa baza z darmowym zapleczem socjalnym (hotel, internet, telewizja, pralnia, kuchnia, łazienki z prysznicami)
  • wsparcie techniczne kierowcy (szeroka baza serwisowa)
  • dodatkowe pieniądze od firmy na Boże Narodzenie i wakacje
  • składki ZUS zgodne z pakietem mobilności możliwość dodatkowego ubezpieczenia i prywatnej opieki zdrowotnej

Obowiązki:

  • bezpieczny przewóz ładunków
  • obsługa tachografu
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji przewozowej
  • uczestnictwo w odbiorze ładunku i rozładunku

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń