ManpowerGroup
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Kierownik działu sprzedaży i marketingu

Kierownik działu sprzedaży i marketingu

  • Data publikacji:
  • 19-04-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa

Numer ref. KSM/076/AKR

Zadania:

• Kierowanie pracą 4-osobowego działu handlowego (MICE)
• Realizacja celów budżetowych wyznaczonych przez Zarząd hotelu
• Dbanie o rozwój portfela klientów
• Kierowanie negocjacjami sprzedażowymi
• Dbanie o wysoką jakość obsługi klientów korporacyjnych i indywidualnych hotelu
• Tworzenie strategii marketingowej, realizacja zadań marketingowych w ramach wyznaczonej strategii

Wymagania:

• Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w hotelowym dziale sprzedaży i marketingu
• Umiejętność organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu
• Znajomość technik aktywnej sprzedaży oraz negocjacji handlowych
• Umiejętność kreowania polityki marketingowej hotelu: strategia, dobór odpowiednich narzędzi
• Stanowczość oraz umiejętność rozdysponowanie zadań podwładnym i egzekwowania wykonania obowiązków
• Wysoka kultura osobista oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• Dobra znajomość języka angielskiego oraz pakietu MS Office

Oferujemy:

• Zatrudnienie w stabilnej, stale rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie i premie
• Pracę w środowisku biznesowym z najbardziej rozpoznawalnymi markami w kraju
• Lunche pracownicze oraz liczne szkolenia
• Niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o aplikowanie przez poniższą stronę internetową:
aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Kierownik_dzialu_sprzedazy_i_marketingu/23751-29111-26-449-1192.html

Prosimy o załączenie klauzuli:

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."