Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:Komisjoner

KOMISJONER – okolice Monachium

  • Data publikacji:
  • 08-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • okolice Monachium
  • Wynagrodzenie:
  • 13,50 EUR brutto/h
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Szczegóły oferty:

OFERUJEMY:

  • Stawkę godzinową 13,50 EUR brutto/h
  • Pomoc w organizacji transportu do Niemiec
  • Wsparcie polskich koordynatorów i brygadzistów
  • Polski zespół w pracy
  • Możliwość długotrwałej współpracy

ZADANIA:

  • Kompletowanie i składowanie towarów
  • Praca z wózkiem widłowym czołowym
  • Praca ze skanerem lub pick by voice/na słuchawkach j. polski

WYMAGANIA:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Mile widziane uprawnienia na wózek UDT/również możliwość zrobienia uprawnień na miejscu
  • Sprawności fizycznej
  • Zaangażowanie i dokładności w powierzonych obowiązkach
  • Chęci długoterminowej pracy

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń