LSJ Group

Koordynator projektu

  • Data publikacji:
  • 12-11-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Lipiany

KOORDYNATOR PROJEKTU – BRANŻA TWORZYW SZTUCZNYCH

Praca w firmie zajmującą się produkcją pianki poliuretanowej

Lokalizacja: Szczecin/Gorzów Wlkp.

Oferujemy:

•               Atrakcyjne warunki zatrudnienia, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

•               Pracę na kreatywnym i rozwojowym stanowisku – dla osób zainteresowanych opracowywaniem nowych idei, tworzeniem rozwiązań, doskonaleniem procesów produkcyjnych

•               Możliwość pracy wśród osób anglojęzycznych – codzienny kontakt z głównym oddział firmy

w Danii

•               Możliwość przebranżowienia – doświadczenie z firmy o podobnym profilu jest mile widziane, ale niekonieczne

Zakres obowiązków:

•               Wspieranie działu projektowego przy opracowywaniu nowych form i wyrobów z pianki poliuretanowej

•               Koordynacja projektu pod kątem tworzenia kosztorysów, technologii wykonania oraz bezpośredni nadzór nad produkcją

•               Odpowiedzialność za tworzenie, weryfikację, wprowadzanie poprawek w dokumentacji technicznej

•               Ocena finalnego efektu (pod względem terminowości, kosztów, realizacji założeń projektowych)

•               Dokonywanie  niezbędnych decyzji w porozumieniu z kierownikiem projektu

Wymagania:

•               Doświadczenie na podobnym stanowisku, przy realizacji projektów w branży produkcyjnej

•               Umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania pojawiających się problemów, tworzenia innowacyjnych rozwiązań przy produkcji prototypów

•               Umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz obsługi komputera (w tym programu AutoCAD, Microsoft Dynamics NAV)

•               Dobra znajomość j. angielskiego

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w j. angielskim z dokładnym opisem doświadczenia na adres: experts@lsj.pl

W temacie prosimy o wpisanie „Koordynator Projektu”

Osoba odpowiedzialna za rekrutację: Karol Świtelski, tel: 91 814 52 57, 510 034 350

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.