Dla naszego Klienta - Producenta armatury przemysłowej poszukujemy osoby na stanowisko: Księgowa/y

Księgowy/a

Zakres obowiązków

  • ewidencjowanie zdarzeń gospodarczych;
  • kontrola formalno-prawna, merytoryczna oraz rachunkowa dowodów księgowych oraz nadzór nad ich prawidłowym obiegiem;
  • księgowanie dokumentów kosztowych, bankowych i sporadycznie sprzedażowych;
  • księgowanie dokumentów importowych (Wielka Brytania, Chiny, Turcja), głównie SAD w powiązaniu z modułem magazynowym;
  • księgowanie list płac;
  • ewidencja nieobecności oraz urlopów pracowników
  • optymalizacja procesów księgowych;
  • księgowanie wyciągów bankowych, także w walutach obcych
  • naliczanie oraz księgowanie różnic kursowych;

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub kierunkowe;
  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • znajomość programu księgowego, klasy ERP; użytkujemy Microsoft Dynamics D365;
  • praktyczna znajomość przepisów dot. rachunkowości oraz przepisów podatkowych;
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office;
  • zdolność analitycznego myślenia i formułowania wniosków;
  • umiejętność planowania oraz właściwej organizacji pracy własnej;
  • samodzielność oraz szybkość w podejmowaniu decyzji;
  • rzetelność oraz uczciwość;
  • terminowość;
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy

  • pracę w młodym, ambitnym i dynamicznym, kilkunastoosobowym zespole;
  • stabilne zatrudnienie, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia – umowa o pracę;
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • możliwość realizacji zawodowej, szkoleń oraz dalszego rozwoju;
  • niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet benefitów.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń