Asia

Magazynier/ operator wózka widłowego

  • Data publikacji:
  • 05-01-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań, Swarzędz, Kostrzyn

Zatrudnimy osoby do pracy na stanowisko Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe.
Praca przy kompletacji zamówień.

Wymagania :
- uprawnienia na wózki widłowe lub chęć ich zdobycia,
- wiek do 45 lat,
- gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym,
- aktualna książeczka sanitarno- epidemiologiczna,
- zaangażowanie
- chęć do pracy.

Obowiązki:
- kompletowanie towaru,
- załadunek/rozładunek.

Oferujemy:
- umowę zlecenie, z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym
- stawkę godzinową 10zł/h dzień, 11zł/h/noc netto
- premia za 100% obecności 240zł netto
- premia wydajnościowa od 200 zł
- bezpłatne badania lekarskie oraz odzież roboczą,
- bezpłatny dojazd do pracy,
- bezpłatny posiłek,
- stabilne zatrudnienie.

Zainteresowane osoby proszę o wysyłanie cv lub bezpośrednio w biurze na ul. Starołęckiej 18 pok. 218, Poznań