Obecnie dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej działającej w sektorze motoryzacyjnym, poszukujemy pracownika na stanowisko: MECHANIK w Dziale Utrzymania Ruchu – stałe i bezpośrednie zatrudnienie!

Mechanik

  • Data publikacji:
  • 23-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Batorowo
  • Stanowisko:
  • Mechanik

Obecnie dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej działającej w sektorze motoryzacyjnym, poszukujemy pracownika na stanowisko:

MECHANIK w Dziale Utrzymania Ruchu – stałe i bezpośrednie zatrudnienie!

Oferujemy:

  • Stałe i bezpośrednie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Indywidualne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Długofalowe zatrudnienie z możliwością rozwoju

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn poprzez terminowe realizacje zadań
  • Przeprowadzanie przeglądów oraz konserwacji maszyn i linii produkcyjnych
  • Nadzorowanie i ocenianie stanu technicznego maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • Aktualne uprawnienia SEP
  • Min. 2-letnie doświadczenie na w/w stanowisku
  • Znajomość zagadnień z zakresu elektroniki, automatyki, pneumatyki i hydrauliki
  • Dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany

Lokalizacja: Batorowo k. Poznania

Proszę o załączenie klauzuli do CV o przetwarzaniu danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę IPF dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Agencja Pracy Tymczasowej nr 7799

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń