Payroll360
Dla naszego fińskiego klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Mechanik samochodów ciężarowych

Mechanik samochodów ciężarowych

  • Data publikacji:
  • 08-02-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Finlandia, Oulu

Dla naszego fińskiego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

Serwisowanie floty samochodów ciężarowych pod kontem mechanicznym, elektrycznym i hydraulicznym.

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),

- prawo jazdy kat. B (warunek konieczny),

- doświadczenie w mechanice samochodów ciężarowych,

- wiedza dotycząca budowy i obsługi samochodów ciężarowych,

- wiedza z zakresu elektryki i mechaniki samochodów ciężarowych,

- mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego,

- mile widziane doświadczenie w pracy z obróbką metali,

- zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

- praca od zaraz,

- kontrakt z fińskim pracodawcą; pierwszy kontrakt na 8 miesięcy z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia,

- praca 40h/ tydzień

- praca na II zmiany od poniedziałku do piątku,

- wynagrodzenie 15,30 euro/h brutto,

- opłacony bilet lotniczy z Warszawy do Helsinek oraz transport na terenie Finlandii,

- dofinansowanie zakwaterowanie w mieszkaniu 4 osobowym.