Grupa Doradcza Profesja SC
Feu Vert Polska, sieć sklepów motoryzacyjnych i warsztatów samochodowych zatrudni osobę na stanowisku:

Mechanik Samochodowy

  • Data publikacji:
  • 27-02-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Janki koło Warszawy

Feu Vert Polska, sieć sklepów motoryzacyjnych i warsztatów samochodowych
zatrudni osobę na stanowisku:

Miejsce pracy: Janki koło Warszawy

Zakres obowiązków:
naprawy mechaniczne
przeglądy
diagnostyka komputerowa
montaż podzespołów
wymiana opon, oleju, filtrów

Wymagania:
Min. 2 – letnie doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego;
umiejętność obsługi samochodów popularnych marek oraz  doboru części samochodowych;
wykształcenie kierunkowe - zawodowe lub średnie;
chęć do pracy, uczciwość, dyspozycyjność.

Oferujemy:
umowę o pracę;
bogaty pakiet socjalny;
motywujący system premiowy;
możliwość rozwoju zawodowego;
przyjazną atmosferę w pracy.

Kontakt:  Andrzej Świątkowski
Auto Centrum Feu Vert
ul. Mszczonowska 3, 05-090  Janki
email: aswiatkowski@feuvert.pl

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Feu Vert Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 303, do celów rekrutacyjnych, w zakresie podanym w mojej ofercie pracy, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".
Podanie danych jest niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji.
Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania lub aktualizowania.